Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI GENERALE Tip aparat Lada frigorifica Clasa de eficienta energetica A+ Volum net congelator (l) 495 Consum energetic (kWh/an) 372 CONGELATOR Sistem dezghetare congelator Manual Capacitate de congelare (kg/24 h) 20 DESIGN Culoare Alb Deschidere standard Vertical Maner Orizontal Dimensiuni (IxLxA cm) 86.8 x 160 x 66.5 Iluminare interioara Da FUNCTII SI SIGURANTA Semnal avertizare temperatura ridicata Da Altele Lungime cablu: 1.6 m ACCESORII Altele 3 cosuri din sarma DETALII TEHNICE Greutate: 65 kg Clasa climatica SN-N-ST-T Nivel de zgomot (dB) 47 ZFC51400WA Garantie 24 luni f39
- Număr anunț
- DA25148148
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 37414200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.589 RON
- Valoare atribuită
- 1.589 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.