Atribuită
Cumpărare directă
să aibă acoperire la nivelul întregii țări să aibă canale de muzică, filme și știri să aibă 60 de canale TV analogice să aibă 12 posturi radio incluse să aibă o gamă variată de pachete și prețuri mici pentru abonamente să realizeze instalarea în cel mai scurt timp posibil vor fi 30 de posturi din care unul cu 4K
- Număr anunț
- DA25138374
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 92232000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.218,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.218,70 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.