Atribuită Cumpărare directă

Lucrari montaj tarchett-pachet PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA! VA RUGAM EXPEDIATI PRODUSELE.

Număr anunț
DA25121918
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
P2 EDILITIA S.R.L. (CUI 23726534)
Cod CPV
45255400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.366,10 RON
Valoare atribuită
129.366,10 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.366,10 RON

din 129.366,10 RON estimat