Atribuită
Cumpărare directă
iaurt27buc, banane280buc, cartofi80kg, portocale250buc, malai6kg, unt12buc, telemea12kg, salam1,2kg, cascal2,4kg, rosie2kg, fasole uscata20kg, legume60buc, lapte12kg, bisuiti24buc, carne vita12kg, spaghete12buc, rosi spaghete24buc, masline1kg, baton ciocolata32buc, orez10kg, mandarine250buc, compot12buc, muschi file1,2kg, castraveti2kg,e ugenia48uc, lamii1kg, telina10kg, pastirnac10kg, patrunjel10kg, vedeata20buc, morcovi10kg, ceapa10kg, ulei24kg.
- Număr anunț
- DA25172873
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.860 RON
- Valoare atribuită
- 3.860 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.