Atribuită
Cumpărare directă
PASTA TOMATE 400G BUC 24 5.97 ROSII DECOJITE 400 g BUC 48 4.13 BORS PROASPAT 1 l BUC 12 2.76 FOI DE DAFIN 4G BUC 10 1.84 PIPER MACINAT 17G BUC 10 2.3 ULEI BUNICA 1l L 15 7.8 MALAI KG 10 4.59 OREZ KG 10 9.64 SARE IODATA KG 10 2.3 SPAGHETE nr Barilla BUC 40 7.8 Bascute cu branza 100 g kg 17 32.11 Chec marmorat 500 g kg 17 32.11 Ciuperci cutie 400 g cut 50 5.5 Boia ardei plic 17g plic 10 1.84 Paine feliata ambalata 300 gr buc 275 1.84 Taitei buc 4 3.22 Suc de rosii 1l buc 10 7.34
- Număr anunț
- DA25151519
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "PIA BRATIANU (CUI 20745833)
- Furnizor / câștigător
- ALEXA TOPAZ SRL (CUI 30514089)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.987,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.987,76 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.