Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale Hartie Cardiotocograf pentru Monitor Fetal BIONET FC700 Fasa ghipsata 10 CM X 2.7M Prezervativ | Prezervative din latex pt sonda ecograf - lubrifiate

Număr anunț
DA25138214
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,10 RON
Valoare atribuită
203,10 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,10 RON

din 203,10 RON estimat