Atribuită Cumpărare directă

Motorina 0.001% sulf pentru motoare Euro 5

Număr anunț
DA25166256
Autoritate contractantă
Comuna Storobaneasa (Primaria Comunei Storobaneasa Teleorman) (CUI 4652791)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.875 RON
Valoare atribuită
10.875 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.875 RON

din 10.875 RON estimat