Atribuită Cumpărare directă

1. ISO 7503-1:2016 Measurement of radioactivity — Measurement and evaluation of surface contamination — Part 1: General principles Limba engleza - 1 bucata - 527.35 ron LIVRARE CU FIRMA DE CURIERAT - PLATA LA DESTINATAR Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii.

Număr anunț
DA25148297
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,35 RON
Valoare atribuită
527,35 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,35 RON

din 527,35 RON estimat