Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE NUMAR DE REFERINTA: 372 PRET DE CATALOG: 659,25 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PACHET COD SI DENUMIRE CPV: 30192700-8 Papetarie (Rev.2) DESCRIERE: PACHET PRODUSE PAPETARIE TUS KORES 27ML= 1 BUC; ACE PANOU PLUTA COLORATE MEMOR = 4 BUC; LIPICI STIC... mai departe
- Număr anunț
- DA25124691
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 659,25 RON
- Valoare atribuită
- 659,25 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.