Atribuită Cumpărare directă

cartofi 150 kg,ceapa uscata 20 kg,banane 40 kg,morcovi 15 kg,verdeata 50 leg,usturoi 2kg,fasole uscata 20 kg,prajituri diverse 140 buc

Număr anunț
DA25166278
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG.JIU (CUI 4898380)
Furnizor / câștigător
RATIPEST PROD SRL (CUI 16119530)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.334 RON
Valoare atribuită
1.334 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.334 RON

din 1.334 RON estimat