Atribuită
Cumpărare directă
banda delimitare= 2 buc, lacat sp 50= 6 buc, cuva 8ol= 1 buc, brichete foc = 4 buc rezerva cutter=1 , cutter= 1, creion tamplar=2 buc, diblu 6*80=30 buc, rezerva trafalet = 10 buc, cheie fixa 12-13=4 buc, cheie fixa 10-11=3 buc 1 buc, sprei degripant= 5 buc
- Număr anunț
- DA25137378
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238,62 RON
- Valoare atribuită
- 238,62 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.