Atribuită
Cumpărare directă
1 TIJA FILETATA DIAMETRU 14 mm ml 200 2 TIJA FILETATA DIAMETRU 18 mm ml 100 3 TIJA FILETATA DIAMETRU 22 mm ml 100 4 Piulita M 14 mm Buc 400 5 Piulita M 18 mm Buc 300 6 Piulita M 22 mm Buc 300 7 SaibeØ 14 mm Buc 200 8 SaibeØ 18 mm Buc 100 9 SaibeØ 22 mm Buc 100 10 Fier BetonØ 8 mm ml 500 11 Fier BetonØ 10 mm ml 600 12 Saibe grower Ø 14 mm Buc 200 13 Saibe grower Ø 18 mm Buc 100 14 Saibe grower Ø 22 mm Buc 100 15 Piulita m16 buc 300 16 Saiba plata 16 mm Buc 300 17 Saiba grower 12 mm buc 200 18 Saiba grower 16 mm Buc 300 19 Surub 14x30 mm Buc 200 20 Surub 16x30 mm Buc 200 21 Conexpand 8x120 buc 200 22 Conexpand 10x80 Buc 200 23 Conexpand 12x80 Buc 200 24 Diblu cu holsurub 10x50 Buc 500
- Număr anunț
- DA25162447
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC (CUI 37832144)
- Furnizor / câștigător
- PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
- Cod CPV
- 44530000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.742,75 RON
- Valoare atribuită
- 20.742,75 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.