Atribuită Cumpărare directă

Contoare apă rece

Număr anunț
DA25156972
Autoritate contractantă
COMUNA SULETEA (CUI 3394287)
Furnizor / câștigător
HERMEXIM SMART TRADE S.R.L. (CUI 39866011)
Cod CPV
38421100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.508,50 RON
Valoare atribuită
3.508,50 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.508,50 RON

din 3.508,50 RON estimat