Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare Casco Auto - 12 luni - City Insurance - Dacia Duster, astfel: Suma asigurata/auto - 80241 lei Prima de asigurare/auto - 1814 lei Riscuri asigurate - avarii. furt, vandalism, asistenta rutiera, jenti si anvelope, circulatia inafara drumului public
- Număr anunț
- DA25158600
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.628 RON
- Valoare atribuită
- 3.628 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.