Atribuită
Cumpărare directă
Mastile chirurgicale de unica folosinta straturi ce ofera o buna protectie printr-o filtrare eficace a aerului. Mastile se adapteaza perfect la forma fetei, fixarea lor facandu-se cu ajutorul baretelor din elastic. cutia contine 50 buc/masti AVIZ MS ; ISO 9001 ; CE livrare rapida
- Număr anunț
- DA25123686
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.