Atribuită
Cumpărare directă
Descriere WF Fancier RED Led Light FL-007 Lampa Video LED Este recomandata folosirea lor in locatii de genul restaurante, biserici, sau locatii care sunt iluminate cu becuri economice, neon, sau surse de lumina care nu sunt potrivite pentru senzorul digital.Carcasa este din aluminiu usoara si rezistenta.Este prevazuta cu 4 voleti pentru orientarea luminii in directia dorita, tip spot sau tip wide, ori pentru eliminarea umbrelor. Pot fi orientate intr-un unghi flood-spot de 45-50º, iar lampa poate fi orientata intre 35-180º. De asemenea lampa dispune de potentiometru si intrerupator. Specificatii WF Fancier RED Led Light FL-007 Lampa Video LED Lampi Lumina Continua Putere 75W Forma Standard Tip temperatura de culoare Daylight (aprox. 5500K) Temperatura de culoare 5500K Sursa alimentare 220V Montura acumulator/baterie Alimentare AC Montura accesorii Proprieta
- Număr anunț
- DA25153881
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 31521000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668,92 RON
- Valoare atribuită
- 668,92 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.