Atribuită Cumpărare directă

Aparat fitness dizabilitati Bicicleta-3 buc Echipamentul este destinat unui singur utilizator. Inaltime: 1280 mm , latime: 500 mm , lungime : 970 mm Suprafata de siguranta : 3478x3980 mm Aparat fitness Bicicleta- 1 buc Aparat fitness BICICLETA

Număr anunț
DA25166658
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI 14866091)
Cod CPV
37441300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.308 RON
Valoare atribuită
39.308 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.308 RON

din 39.308 RON estimat