Atribuită
Cumpărare directă
USCATOR DE MAINI JET, VERTICAL, 1900W, ABS GRI - garantie 2 ani Uscator de maini vertical, cu carcasa fabricata din ABS de culoare gri. Viteza de aer este de 95 m/sec. Pentru a preveni supraincalzirea, aparatul se va opri automat dupa 30 de secunde de functionare continua. Pentru a reduce consumul de energie electrica, LED-urile albastre din zona de uscare a mainilor nu sunt functionale. Timp de uscare 10 sec. Uscătorul are dimensiuni medii, cu o lungime de 300 mm, o înălțime de 687 mm și o adâncime de 220 mm. Viteza cu care iese aerul este de 95m/s, fiind ideală pentru uscarea perfecta a mâinilor într-un timp foarte scurt. Timpul de uscare este de 10 secunde, iar aparatul este prevăzut cu mecanism de oprire automată după 30 de secunde de funcționare continuă. Astfel nu există riscul supraîncălzirii și deteriorării, iar consumul nu va fi afectat. BRAND KRONER INALTIME [MM] 687 MM LUNGIME [MM] 300 MM ADANCIME [MM] 220 MM PUTERE ELECTRICA [W] 1,900 PUTERE MOTOR [KW] 0.8 PUTERE REZISTENTA ELECTRICA [W] 1,100 ALIMENTARE ELECTRICA [V/Hz] 220-240/50-60 V V/HZ GRAD DE PROTECTIE IPX4 CULOARE GRI
- Număr anunț
- DA25125295
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 128 (CUI 33385159)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 39712300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.588,22 RON
- Valoare atribuită
- 18.588,22 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.