Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE LA HOTEL - 7 NOPTI DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZAREA SE FACE CU O ZI INAINTEA INCEPERII CURSULUI. Tarif cu TVA - 3390 Lei - PERIOADA: 26-3 Mai 2020 Baile Felix - Hotel President INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CAZARE IN REGIM SINGLE / DOUBLE IN TOATE HOTELURILE PARTENERE DETALII IN OFERTA PUBLICA PREZENTA PE SITE-UL ORGANIZATIEI: WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO Cazare Standard - camera standard cu o fisa cont de masa de 700 lei. Cazare Standard Plus - camera standard cu o fisa cont de masa de 1.120 lei. Cazare Double - Pentru oricare din variantele de cazare ,,Standard" si ,,Standard Plus" pot fi cazati doi participanti la curs in a

Număr anunț
DA25121140
Autoritate contractantă
Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.228,57 RON
Valoare atribuită
3.228,57 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.228,57 RON

din 3.228,57 RON estimat