Atribuită Cumpărare directă

PREVICUR 1l = 2 buc, BRAVO= 1 buc TOPSIN 1kg= 3 buc, TOPAZ 5ml = 10 buc, produsele sunt necesare pt protectia plantelor ce va fi produse productia de flori din serele proprii al SPIGM Deva

Număr anunț
DA25154858
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
AMIRA PLANT FLOR S.R.L. (CUI 36356204)
Cod CPV
24457000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON

din 1.110 RON estimat