Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN ISO 17994:2014 Calitatea apei. Cerinţe pentru compararea recuperării relative a microorganismelor prin două metode cantitative Limba romana - 1 bucata - 97.33 ron fara TVA 2. SR EN ISO 8199:2019 Calitatea apei. Cerințe și linii directoare generale pentru examinări microbiologice pe mediu de cultură Limba engleza - 1 bucata - 159.45 ron fara TVA 3. SR EN ISO 19458:2007 Calitatea apei. Prelevare pentru analiză microbiologică Limba romana - 1 bucata - 92.79 ron fara TVA 4. SR EN ISO 11133:2014/A1:2018 Microbiologia alimentelor, hranei pentru animale şi a apei. Preparare, producere, depozitare şi încercări de performanţă ale mediilor de cultură. Amendament 1 Limba engleza - 1 bucata - 77.64 ron fara TVA LIVRARE CU FIRMA DE CURIERAT - PLATA LA DESTINATAR Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii.
- Număr anunț
- DA25148365
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 427,21 RON
- Valoare atribuită
- 427,21 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.