Atribuită
Cumpărare directă
UAT Comuna Rachiti doreste sa achizitioneze servicii de administrare si actualizare permanenta pentru website -ul Comunei Rachiti . inclusiv configurarea si gestionarea unei sectiuni-eticheta in prima pagina a meniului dedicata Monitorului Oficial Local, asa cum este descrisa si prevazuta de anexa nr.1 la Codul Administrativ , precum si publicarea Hotararilor si actelor emise de UAT Comuna Rachiti in cadrul Monitorului Oficial Local. Serviciile se vor achizitiona pentru 10 luni, respectiv pana la 31.12.2020.
- Număr anunț
- DA25126569
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
- Furnizor / câștigător
- SEMPER PRINT S.R.L. (CUI 40671900)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.