Atribuită Cumpărare directă

Pachet dezinfectanti conf. oferta: Desderman Pure - flacon 1 litru cu pompa dozatoare - 30 buc Mikrozid AF Liquid - flacon 1 litru cu pulverizator - 30 buc Terralin Protect - canistra 5 litri - 5 buc Pret: /pachet lei fara TVA

Număr anunț
DA25172904
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.015 RON
Valoare atribuită
3.015 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.015 RON

din 3.015 RON estimat