Atribuită
Cumpărare directă
BOILER MIXT 200L - 1 BUC VAS EXPANSIUNE 12L - 1BUC SUPORT PT VAS DE EXPANSIUNE 3/4" - 1BUC RADIATOR 600*1000 - 1BUC RADIATOR 600*1200 - 2BUC SET ROBINET - 25BUC ADAPTOR CUPRU 15-1/2" - 50BUC GARNITURA CLINGHERIT 110 - 10BUC TERMOMETRU AXIAL 0-6BAR 1/2"- 3BUC CANEPA 250GR - 10BUC
- Număr anunț
- DA25169700
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
- Cod CPV
- 44621220-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.022,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.022,15 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.