Atribuită Cumpărare directă

carcasa din pal alb; - 6 usi din pal, polite; - blat termorezistent de 2570 cm, ca si placa superioara a dulapului; - grosime blat termorezistent 40 mm, culoare deschisa; - dulapul contine si masca pentru chiuveta; - usile sunt prevazute cu manere

Număr anunț
DA25145518
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
SALT EXPERT PROD SRL (CUI 37671307)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638,66 RON
Valoare atribuită
1.638,66 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638,66 RON

din 1.638,66 RON estimat