Atribuită Cumpărare directă

1. TEAVA SCURTA LAGUNA - 1buc / 23,45 lei ; 2. BOILER el. TESY 6L - 3 buc / 242,85 lei ; 3. RAC BAT FLEX 1/4 / 40 CM - 6 buc / 4,79 lei ; 4. PRELUNG ALAMA 1/2 40 MM TERMOSANITAR - 3 buc ;

Număr anunț
DA25163637
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797,09 RON
Valoare atribuită
797,09 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

797,09 RON

din 797,09 RON estimat