Atribuită Cumpărare directă

Agrafe de birou Apli 26mm 100buc/um B U C 6 Perforator max. 25 coli,, NOVUS Master B U C 2 Banda adeziva de ambalare transparenta 48X66mm B U C 2 Mina tip Parker metal Albastru B U C 2 Tus Kores pentru tusiera negru 27ml B U C 1 File de protectie Ecomax transparent orange peel A4 plastic 100bucset SET 1 Mine pentru creion 0.7mm, HB, 12 bucati/etui, ROTRING Tikky ETUI - 3 BUC Capse Noki 24/6 1000 buc/um - 6 cutii Creion mec ROTRING 0 7 - 3 buc

Număr anunț
DA25135713
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,21 RON
Valoare atribuită
130,21 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,21 RON

din 130,21 RON estimat