Atribuită Cumpărare directă

Fânul de lucerna, din recolta anului 2019, ambalat în baloti de dreptunghiulari de cca.20 kg/balot sau baloti rotunzi de cca.350 Kg/balot. Calitate superioara Impuritati si corpuri straine 4-8% impuritati Masa hectolitrica (MH) - Kg/hl min. 85 Umiditate –sub 14 %. Continut in proteine – 12% Continutul in gluten umed – min. 35% Transportul va fi asigurat de catre furnizor la sediul beneficiarului si este inclus în pret. Livrarile vor fi succesive, în cantitati mici, la comanda, în functie de necesarul lunar.

Număr anunț
DA25171009
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU BOVINE BALOTESTI (CUI 24413187)
Furnizor / câștigător
AGRO GEORGE S.R.L. (CUI 14721112)
Cod CPV
03114200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat