Atribuită Cumpărare directă

lapte de consum 3.5% 40*3.03=121.20, smantana 1000g 12*11.47=137.64, iaurt 1000g 40*4.4=176, iaurt 2... mai departe

Număr anunț
DA25174201
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRENULETUL VESELIEI (CUI 17965669)
Furnizor / câștigător
COMLACT SRL (CUI 15899615)
Cod CPV
15511100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,64 RON
Valoare atribuită
639,64 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,64 RON

din 639,64 RON estimat