Atribuită Cumpărare directă

bureti sarma inox. 3 bus/set; praf de curatat Ajax, flacon 500 g; saci menaj, 35 l, 50 buc/rola; saci mari PVC (sa nu fie transparenti)

Număr anunț
DA25148853
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
39224320-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,80 RON
Valoare atribuită
393,80 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,80 RON

din 393,80 RON estimat