Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 ARIEL DET 2KG UNIVERSAL MOUNTAIN S #5413149260245 buc 2 20.5882 2 ARIEL DET.2KG UNIV.LENOR FRES #5413149644021 buc 2 20.5882 3 SILAN SENSITIVE 925ML #9000101090659 buc 2 7.479 4 NAFTALINA PASTILE GRANULE NATUR #6420199000034 #6422704000157 buc 2 2.437 5 VANISH PINK LICHID 1L TITAN #5949031303566 #5900627006315 buc 1 11.3445 6 VANISH WHITE LICHID 1L TITAN #5949031303573 #5900627027136 #5949031309032 buc 1 11.3445 7 BEC LED 14-100W A60 E27 6500K #8592920064276 buc 1 13.3613 8 LAMPA DE BIROU HRZ HL 074 #8680985514185 #8680985514161 #8680985514437 #8680985514178 #8680985514444 buc 1 67.1429 9 EFEKT SAPUN LICHID ECONOMIC 5L ALB #9400777012854 buc 1 21.4286 10 PROMAX SOL.GEAM FRESH 5L #5946039004303 buc 1 25.1261 11 PROMAX GRESIE FAIANTA 5L #2000000278902 #5946039003634 #5946039002965 #5946039002958 #5946039005201 buc 2 29.3277 12 DOMESTOS 750ML ULTRA WHITE #8712561256513 #8712561346597 #8712561346566 buc 3 7.479 13 DOMESTOS CITRUS FRESH 750 ML#2000000102337#5996037079780 #5000186811112 buc 3 7.479 14 CIF CREMA CURATAT500ML CITRUS#2000000101767#5996037000753 #8711700522960 #8717163583555 #5000186735012 buc 1 6.6387 15 CIF CREMA CURATAT 500ML ORIGINAL#2000000101804#5996037000739 #8717163583531 #8711600992450 #5000186735036 buc 1 6.6387 16 BREF POWER AKTIV BREEZE DUO2X50GR #9000100656863 #9000100656832 #9000100656801 #9000101028652 #9000100956123 #9000100889476 #9000100889216 #9000101077674 #

Număr anunț
DA25172949
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.441,34 RON
Valoare atribuită
1.441,34 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.441,34 RON

din 1.441,34 RON estimat