Atribuită
Cumpărare directă
160 Business Global 10 Nelimitat minute nationale si roaming grupa 0; Nelimitat SMS-uri nationale si roaming grupa 0; Nelimitat trafic national de date la viteza 4G si roaming grupa 0; Nelimitat minute international Zona 1; 74 Voce Basic O linie de acces cu trafic nelimitat in reteaua Telekom Romania si, in reteaua Telekom Romania Mobile, 100 minute in retelele nationale fixe/ retelele nationale mobile/ retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil; 2 Tel VerdeServiciul T de retea inteligenta, disponibil la nivel national, prin care Clientul poate receptiona apeluri prin intermediul unui numar unic de acces.
- Număr anunț
- DA25160413
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.121,25 RON
- Valoare atribuită
- 46.121,25 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.