Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare NITRIL nepudrate GERMANMED unica folosinta : marimea S=30 cutii, marimea M=145 cutii, marimea L=105 cutii, marimea XL=15

Număr anunț
DA25126768
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL MIOVENI (CUI 11750504)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
18141000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.643,25 RON
Valoare atribuită
3.643,25 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.643,25 RON

din 3.643,25 RON estimat