Atribuită Cumpărare directă

Echipamentul este destinat unui singur utilizator. Inaltime: 700 mm , latime: 1790mm , lungime: 1790 mm

Număr anunț
DA25167495
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI 14866091)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.320 RON
Valoare atribuită
7.320 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.320 RON

din 7.320 RON estimat