Atribuită Cumpărare directă

Sondă Nouă E8C-RS pentru ecograful Loguq e BT08 ginecologic, cu sondă defectă la schimb pentru ecograful Logiq e BT08 Garantie: 12 luni de la data livrării . Conform oferta nr.450/19.02.2020 .

Număr anunț
DA25177622
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
42950000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat