Atribuită Cumpărare directă

servicii cazare Hotel Hamburg Perioada 18-21 martie 2020/ 3 nopti Cazare cu mic dejun si taxa locala : 3100 lei / pers / 3 nopti Subtotal: 3 pers x 3100 lei= 9300 lei mai putin

Număr anunț
DA25167564
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
AVE ACCOMODATION SRL (CUI 30587714)
Cod CPV
55100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.300 RON
Valoare atribuită
9.300 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.300 RON

din 9.300 RON estimat