Atribuită Cumpărare directă

PERNA PILOT -BUC.4*295 = 1180 PERNA COPILOT -BUC.1*235 = 235

Număr anunț
DA25139650
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
C.I.G. PRODCOM SRL (CUI 18393530)
Cod CPV
34721000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.415 RON
Valoare atribuită
1.415 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
29.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.415 RON

din 1.415 RON estimat