Atribuită Cumpărare directă

mapa corespondenta, piele ecologica, format A4+ buzunar interior personalizare fata colturi metalice

Număr anunț
DA25143376
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
30199500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat