Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,8% sub estimat
Proiectare si executie a lucrarilor de modernizare bransamente prin montare FDCP/BMP in instalatiile DEO din zona de activitate aferenta judetului Valcea pentru o perioada de 36 de luni
- Număr anunț
- CN1008135
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- ADREM INVEST S.A. (CUI 3020924)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.757.445,96 RON
- Valoare atribuită
- 8.737.177,75 RON 55,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.01.2019 11:08
- Anunț de atribuire
- CAN1017597
- Termen limită
- 15.02.2019 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1036492
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXE 1-11_17.12.2018- fara valori.xlsx.p7s
- Clauze contractuale obligatorii - AC montare FDCP-uri_2018.docx.p7s
- CS - VL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036492.pdf
- Formulare.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Asociați 1
Filiala de Intretinere si Servicii Energetice Electrica Serv CUI RO 17329505
Subcontractanți 8
ALM POWER GROUP SRL CUI RO32610317
COMRANADO SRL CUI RO 2308253
ELECTROCONSTRUCŢIA ELCO TÎRGU JIU SA CUI RO 3523438
ELECTRO METAL CONSTRUCT EMCO SRL CUI 9549500
IMSATIE DROBETA SRL CUI RO 13473426
NISEMPRA ELECTRO SRL CUI 17315291
GLOBALSERV ELIN S.R.L. CUI RO35310802
VALORIS SRL CUI RO 8859138
Valoare atribuită
8.737.177,75 RON
din 19.757.445,96 RON estimat
55,8%
Adjudecat la 44,2% din estimat · economie 11.020.268,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.