Atribuită Cumpărare directă

Set acumulatori (4x12V - 14Ah) UPS APC 2200VA - 1 bucata Set acumulatori (2 baterii) UPS Tripplite 1500VA - 1 bucata Perioada de garanție acordată pentru produsele achiziționate va fi de 3 de luni de la data livrării.

Număr anunț
DA25176802
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710 RON
Valoare atribuită
1.710 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710 RON

din 1.710 RON estimat