Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare si inginerie cuprinzand Proiect Tehnic, aferent obiectivului de investitii „Modernizare si dotare camine culturale in localitatea Vintere si Lupoaia, Comuna Holod, Judetul Bihor ”
- Număr anunț
- SCN1034799
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOLOD (CUI 5398374)
- Furnizor / câștigător
- BHPROINV SRL (CUI 37676932)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.806,36 RON
- Valoare atribuită
- 18.800 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 10:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1014922
- Termen limită
- 22.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033179
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 SF HOLOD-compressed.pdf.p7s
- 2.Certificat de Urbanism.pdf.p7s
- 4. Formulare.pdf.p7s
- 5. Propunere de contract.pdf.p7s
- 6. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CLARIFICARI HOLOD SCAN.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033179.pdf
- liste estimative.rar.p7s
- MEM.-DALI-VINTERE-SI-LUPOAIA-FINAL 07.05.2017.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BHPROINV SRL CUI 37676932
Valoare atribuită
18.800 RON
din 18.806,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro