Atribuită Cumpărare directă

Organizare eveniment artistic in datele de 1 si 8 martie 2020 - Camin Cultural, Soldanu, jud. CL. Recital 1-8 martie, interpret FLOAREA CALOTA

Număr anunț
DA25143362
Autoritate contractantă
COMUNA SOLDANU (CUI 3796934)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CULTURALĂ "BAMBI MUSIC" (CUI 27829427)
Cod CPV
79952100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat