Atribuită Cumpărare directă

Servicii ITP Autoturism A 3080 și autoutilitare peste 3,5t, A-2720, A-72745 și A-59407 de la Matca

Număr anunț
DA25148064
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
WASH EXPERT SRL (CUI 23054425)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,82 RON
Valoare atribuită
537,82 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,82 RON

din 537,82 RON estimat