Atribuită Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE BIROU NR.CRT DENUMIRE ARTICOL UM CANTITATE PRET LEI/UM VALOARE LEI FARA TVA 1 TONER KYOCERA TK 1140 BUC 2 84.03 168.06 2 HARTIE XEROX A4 TOP 20 12.61 252.20 3 PLIC C6 BUC 2000 0.08 160.00 DOSAR DE CARTON CU SINA BUC 100 0.38 38.00 4 TONER KYOCERA TK 6115 BUC 1 436.97 436.97 5 PIX ECADA BUC 2 1.43 2.86 6 PIX AIHAO BUC 2 1.68 3.36 7 TONER HP CE285A BUC 1 91.60 91.60 8 SFOARA BBC BUC 6 3.78 22.68 9 SFOARA CANEPA BUC 1 3.78 3.78 10 TONER BROTHER TN 3170/3280 BUC 1 84.03 84.03 11 TONER SAMSUNG ML 101S BUC 1 84.03 84.03 TOTAL 1347.57 PACHET

Număr anunț
DA25152006
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.347,57 RON
Valoare atribuită
1.347,57 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.347,57 RON

din 1.347,57 RON estimat