Atribuită Cumpărare directă

Demontare geam ornament usa - montare geam clar usa diferite dimensiuni 186x1040x1 buc.,255x1040x2 buc., 315x1040x1 buc.,685x1040x1 buc.,195x1110x1 buc. total 2mp

Număr anunț
DA25143209
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
MONTAJTERM SRL (CUI 15589134)
Cod CPV
14820000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.018 RON
Valoare atribuită
1.018 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.018 RON

din 1.018 RON estimat