Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar AUTOFORANT HEX 5.5*19 BUC 10 0.092 VINCLU 40*2.5ML BUC 6 2.9417 DIBLU 8/49 BUC 85 0.2185 HOLSURUB PAL 5*50 BUC19 90 0.0757 BIT BUC 1 2.69 PRELUNGITOR BITI BUC 1 14.71 MANUSI BUC 22 8.4032 PUNGI BIODEGRADABILE BUC 1 0.67 TABLOU 6P BUC. 1 16.64 SIGURANTA DIFERENTIALA 25A BUC 1 80.67 SIGURANTA 32A BUC 1 28.57 COLIERE PLASTIC BUC 5 8.908 CABLU CYY 3*4 ML 50 5.8824 CABLU CYY 3*2.5 ML 20 3.8655 CLEME BUC 100 0.3361 PRIZA DB PT BUC 1 29.08
- Număr anunț
- DA25175024
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 851,43 RON
- Valoare atribuită
- 851,43 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.