Anulată Anunț de participare

Prestari servicii de interventie, paza si protectie timp de 4 ani la unitatile de invatamant preuniversitar, unitatile sanitare publice de pe raza sectorului 1 Bucuresti si sediul A.U.I.P.U.S.P. - Sector 1 Valoarea minima estimata a acordului-cadru: 110.639.120 lei, fara TVA Valoarea maxima estimata a acordului-cadru: 121.593.920 lei, fara TVA. Valoarea minima a celui mai mare contract subsecvent: 27.659.780 lei, fara TVA Valoarea maxima a celui mai mare contract subsecvent: 30.398.480 lei, fara TVA.

Număr anunț
CN1008026
Autoritate contractantă
Administratia Unitatilor de Invatamant Preuniversitar si Unitatilor Sanitare Publice - Sector 1 (CUI 26363506)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121.593.920 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
08.01.2019 02:28
Anunț de atribuire
CAN1011910
Termen limită
14.02.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 005-006991
Documentație de atribuire
DF1035700

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.