- Număr anunț
- CN1008054
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121.848,74 RON
- Valoare atribuită
- 121.848,74 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 02:26
- Anunț de atribuire
- CAN1013791
- Termen limită
- 13.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 005-006237
- Documentație de atribuire
- DF1036441
Documente
Documentația de atribuire
- 03_BIOGENONCO_Caiet de sarcini UMF-ONCOHELP2.docx.p7s
- contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1036441.pdf
- Formulare_Licitatie deschisa_produse.docx.p7s
- formular propunere tehnica.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
121.848,74 RON
din 121.848,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro