Atribuită Cumpărare directă

COSTUM PROTECTIE -4080PP PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ CONFORM HOTARARII NR. 1/27.02.2020 A COMITETULUI LOCAL PENTRU SITUATII DE URGENTA

Număr anunț
DA25170238
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,95 RON
Valoare atribuită
313,95 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,95 RON

din 313,95 RON estimat