Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de audit financiar aferent proiectului - ,,Reconversia si refunctionalizarea zonei urbane Banovita (Parcul Garzilor Patriotice) in spațiu multifunctional de recreere” COD SMIS 129194 in conformitate cu Caietul de sarcini atasat. Acceptarea de catre dvs. presupune acceptarea conditiilor din caietul de sarcini si ducerea la indeplinire a acestora. PROPUNEREA TEHNICA va fi elaborata astfel incat sa se asigure posibilitatea verificarii corespondentei cu specificatiile tehnice prevazute in Caietul de sarcini si va fi transmisa autoritatii contractante pe adesa de e-mail achizitiidirectedts@yahoo.com pana la data de 06.03.2020.
- Număr anunț
- DA25107043
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- AVRAM EXPERT AUDITOR SRL (CUI 20962590)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.